Gaziantep Firma Rehberi ALTINBAŞ & YKB WORLD İŞBİRLİĞİ 
Pazartesi,23 Temmuz2018 08:30:32

Hangi Firmayı Aramıştınız ?

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 1-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Altinbas.com dan tek seferde peşin veya taksitli yapılacak...

ALTINBAŞ & YKB WORLD İŞBİRLİĞİ

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 1-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Altinbas.com dan tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 750 TL ve üzeri işlemlerden 75 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup  bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android işletim sistemi cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için Kampanyalar  alanındaki  Bana Özel  bölümünden  Katıl  butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan lar 25 Mayıs 2017 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 5 Haziran 2017 dir. Business kartlar Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya tel bilezik sarrafiye gram altın 22 ayar 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünlerde geçerli değildir. Kampanya indirimli ürünlerde veya özel fiyat ile satılan ürünlerde geçerli değildir. Kampanya farklı kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanya Yapı Kredi World Üye İşyerlerinde geçerlidir. Yapı Kredi ve Altınbaş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Kampanyalar sadece Yapı Kredi World Üye İşyerlerinde geçerlidir.

 Öncelikle bu bölümümüzü okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

[..]

Sosyal Medya

Antebim Nerede ?

Bize Ulaşın

E-Mail: antebim@antebim.com

Telefon: 0342 233 00 51

GSM: 0506 992 99 45

Adres: İncilipınar Mah. 4 Nolu Sok. Yüncüler İş Merkezi Kat:/52 Şehitkamil /GAZİANTEP