Gaziantep Firma Rehberi Akcan Yemekçilik 
Pazar,16 Aralık2018 13:12:21

Hangi Firmayı Aramıştınız ?

Akcan Yemekçilik

Akcan Yemekçilik Gaziantep Düğün Yemekleri, Hazır Yemek ve Toplu Yemek sektörünün Düğün, Mevlüt veya toplu yemek ihtiyaçlarınız için bir yemek organizasyon (Catering) şirketidir. Bir catering firması ile anlaştığınızda, Misafirleriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Mutlu gününüzde yemek organizasyonunu bize teslim ettiğinizde misafirleriniz hem kendilerini değerli hissedecek ve iyi düğün yemeği yemekten mutlu olacaklardır.

Toplu yemek ihtiyacınız olduğunda bizi tercih ettiğinizde Hem kaliteli bir servis hem eşsiz Gaziantep Yöresel Düğün Yemeklerinin tadına varacaksınız.

Gaziantep merkezi başta olmak üzere yakın ilçelere de hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne Toplu Yemek organizasyonu catering servisi alanında bizleri çok iyi bir noktaya taşıyan değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. AKCAN Yemek, Gaziantep Düğün Yemekleri olarak, Zengin yöresel ve alternatifli Düğün Yemekleri menülerimiz, Tecrübeli şeflerimiz ve güler yüzlü servis elemanlarımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Düğün yemeklerinde en çok etli pilav, kavurmalı pilav veya mercimekli pilav tercih edilmektedir. Mevsimine göre türlü, taze fasulye veya kuru fasulye tercih edilmektedir. Talebiniz doğrultusunda kabaklama, patlıcan kebabı, soğan kebabı, yuvalama ve lahmacun gibi yöresel yemekler ile misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. Ayrıca içecek ikramları ve tatlı çeşitlerimiz ile menüyü zenginleştirebiliriz.

Akcan Yemek (Gaziantep Düğün Yemekleri) ile yemek organizasyonu stresini düşünmeyin. Catering demek, Akcan Yemek Gaziantep Düğün Yemekleri, Hazır Yemek ve Toplu Yemek

 

Şikayet ve Öneri Premium Üyelik

 


 


Bu Kategorideki Diğer Firmalar.

Adres:Gatem Nakliyacılar Sitesi J Blok No: 2 Şehitkamil / Gaziantep
Telefon:05324333057

Adres:Başpınar Osb Mah. Celal Doğan Blv. 2. Osb Şehitkamil, Gaziantep
Telefon:03423371027

Adres:Gazikent mah amaç yapı kooparatif 1 blok altı 25/C Şehitkamil GAZİANTEP Gaziantep
Telefon:03422416003

 Öncelikle bu bölümümüzü okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

[..]

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

E-Mail: antebim@antebim.com

Telefon: 0342 233 00 51

GSM: 0506 992 99 45

Adres: İncilipınar Mah. 4 Nolu Sok. Yüncüler İş Merkezi Kat:2/31 Şehitkamil /GAZİANTEP